מוסך מכונאות לכל סוגי רכב

מוסך סוזוקי במולדת מציע מגוון שירותי תחזוקה וטיפולים

מכלול השירותים המוצעים על ידי הצוות של מוסך סוזוקי במולדת מציע מגוון מקיף של טיפולי תחזוקה לרכבי סוזוקי. השיקול המנחה את הצוות במוסך הוא אספקת שירותים איכותיים, לצד בכל הפונקציות הקשורות לביצוע הטיפולים השונים הנדרשים.

אם הרכב נפגע, חשוב לתקן אותו מיד. נהיגה ברכב שאינו תקין עלולה להיות מסוכנת ולהוביל לתאונות חמורות שנגרמות כתוצאה מהעדר שליטה על מערכת ההיגוי. החדשות הטובות הן שעם הבחירה במוסך מורשה לרכבי סוזוקי, רוב התיקונים הנדרשים מתבצעים במסגרת אחריות היצרן.

תחזוקת רכב יכולה להיות יקרה, אבל כשבוחרים בשירותי מוסך סוזוקי במולדת, מקבלים את טיפולי התחזוקה והתיקונים בעלויות משתלמות

הנהלת מוסך סוזוקי במולדת מציעה ללקוחותיה את הצעות המחיר הטובות ביותר לשירותי תחזוקה ותיקונים, בתעריפים שנקבעים על ידי היצרן ובמסגרת אחריות שכוללת ביצוע מגוון רחב של תיקונים, ברמה שלא תמצאו במוסכים שאינם מורשים.

כדי להיות בטוחים, פשוט בצעו השוואה של המחירים המוצעים אצלנו לעומת המחירים המוצעים על ידי מוסכים שאינם מורשים, ותגלו את ההבדלים המשמעותיים במהירות. הנקודה שחשוב לזכור היא שהבחירה במוסך מורשה מהווה שיקול נוסף שקובע את העלות הסופית של התיקונים.

מתייעצים ומקבלים הצעת מחיר משתלמת

מוסכים שאינם מורשים עשויים להציע שירותי תיקון רכב יקרים יותר, במיוחד לרכבי סוזוקי, כך שאתם מוזמנים להתייעץ עם הצוות המקצועי המיומן של מוסך סוזוקי במולדת, לגבי העלויות הצפויות לטיפול ותחזוקת הרכב שלכם, בתעריפים משתלמים.

אז כדי להימנע מעלויות גבוהות ותיקונים שאינם מקצועיים לרכב הסוזוקי שלכם, על ידי צוות שאינו בקיא בהנחיות היצרן לטיפול ברכבים אלו, צרו איתנו קשר עוד היום כדי להרכיב תוכנית מקיפה של תחזוקה וטיפולים לרכבכם, כך שתוכלו ליהנות מנהיגה בטוחה ברכב תקין, לטווח הארוך.

מוסך סוזוקי ג'ימני

בחרו את השירות לרכב שלכם

חשמל רכב
חשמל רכב
מכונאות כללית
מכונאות כללית
צמיגים
צמיגים
מיזוג אוויר
מיזוג אוויר
דיאגנוסטיקה
דיאגנוסטיקה
הכנה לטסט
הכנה לטסט

העבודות שלנו בשטח

מפרגנים לנו ברשת

shai sigal hadar
shai sigal hadar
07/02/2023
מוסך עם שרות מכל ה❤️
אביטל גונן
אביטל גונן
25/01/2023
Amos Dotan
Amos Dotan
25/01/2023
Dor Beruven
Dor Beruven
30/12/2022
ami golan
ami golan
16/11/2022
מרכז שירות סוזוקי / קרייזלר מולדת
מרכז שירות סוזוקי / קרייזלר מולדת
08/11/2022
מרכז שרות סוזוקי קרייזלר ג'יפ שעות הפעילות א-ה בין 7:00 ל16:00 נותן שירות לכל סוגי הרכב מוסך מורשה משרד התחבורה מוסך רשת סוזוקי קרייזלר ג'יפ ודודג" רכבי צבא דודג' ג'יפ וסופה 4
אבירם ביטון
אבירם ביטון
08/11/2022
אסף שדמה
אסף שדמה
25/09/2022

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *