מוסך מכונאות לכל סוגי רכב

הפופולריות של הזמנת שירותים מקוונים מהצוות של מוסך במולדת

סקר שנערך על ידי הנהלת מוסך במולדת מצא כי נהגים רבים מעדיפים להזמין את שירות הרכב שלהם דרך אתר המוסך, ואחרים בוחרים להזמין את השירות באמצעות הטלפון או בהגעה פיזית למוסך.

ולמרות שיותר נהגים מאי פעם משתמשים באינטרנט כדי להזמין שירות רכב, הסקר גילה כי גם בעלי רכב סומכים על ביקורות מקוונות הרבה יותר מאלה שהם רואים בעיתונים ובמגזינים. כשנשאלו לאילו ביקורות הם מתייחסים הכי ברצינות, נשאלים רבים העידו שאתרי ביקורות מובילים הציגו חוות דעת שליליות לגבי מוסכים שאינם מורשים, או שאינם אמינים.

לקוחות מוסך במולדת פונים גם לעמודים העסקיים שלנו ברשתות החברתיות, כדי להתרשם מהביקורות המקוונות.

הביקורות החיוביות על מוסך במולדת אינן מפתיעות

הנהלת המוסך אינה מופתעת מהכוח של ביקורות מקוונות מכיוון שאנו מעודדים כל לקוח להשאיר ביקורת באתר ובאתרי הביקורות שלנו. התנהלות זו מספקת לנו תובנות חשובות לגבי השירותים שכדאי שנשנה, וגם הלקוחות הפוטנציאליים שלנו מקבלים מושג ברור לגבי רמת השירות שהם יקבלו.

הייתה תקופה בעבר הלא רחוק שבעלי מוסכים התחרו בעיקר על היכולות ההנדסיות שלהם: שירותים מעולים ואמינים. התכונות הללו עדיין חשובות לצרכנים של היום, אבל יותר מכך חשוב להם לקבל שירותים של מוסך מורשה.

חוויית שירות מעולה

הצוות המקצועי המיומן של מוסך במולדת בקיא בשירותי תחזוקה וטיפולים לרכבים חשמליים, והשירות מתבצע ברמה טכנולוגית גבוהה, עם ידע מקיף של צוות שעובר הכשרות תקופתיות קבועות ברמת היצרן, כך שחוויית הלקוח מעולה.

אז אם דרושים לכם שירותי מוסך מורשה שהצוות שלו מספק שירותים מתקדמים לכל סוגי הרכבים, ברמת אמינות ושקיפות שלא תמצאו במוסך אחר בסביבה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כדי לקבל תוכנית עבודה מקיפה במחיר משתלם.

מוסך סוזוקי ויטארה טורבו היברידית

בחרו את השירות לרכב שלכם

חשמל רכב
חשמל רכב
מכונאות כללית
מכונאות כללית
צמיגים
צמיגים
מיזוג אוויר
מיזוג אוויר
דיאגנוסטיקה
דיאגנוסטיקה
הכנה לטסט
הכנה לטסט

העבודות שלנו בשטח

מפרגנים לנו ברשת

shai sigal hadar
shai sigal hadar
07/02/2023
מוסך עם שרות מכל ה❤️
אביטל גונן
אביטל גונן
25/01/2023
Amos Dotan
Amos Dotan
25/01/2023
Dor Beruven
Dor Beruven
30/12/2022
ami golan
ami golan
16/11/2022
מרכז שירות סוזוקי / קרייזלר מולדת
מרכז שירות סוזוקי / קרייזלר מולדת
08/11/2022
מרכז שרות סוזוקי קרייזלר ג'יפ שעות הפעילות א-ה בין 7:00 ל16:00 נותן שירות לכל סוגי הרכב מוסך מורשה משרד התחבורה מוסך רשת סוזוקי קרייזלר ג'יפ ודודג" רכבי צבא דודג' ג'יפ וסופה 4
אבירם ביטון
אבירם ביטון
08/11/2022
אסף שדמה
אסף שדמה
25/09/2022

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *